Apartament - Me Qira - Tirana e Re - Liqeni i Tiranës, Shqipëri

SUPER APARTAMENT 2+1+ PARKIM PER QIRA TEK LIQENI

1,200 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
KOPSHTI ZOOLOGJIK - Tirana e Re - Liqeni i Tiranës, Shqipëri
ID: 530291006-296
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
155
Viti i Ndërtimit
2007

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dorela Porja Dorela Porja Komuna e Parisit
-, Tiranë, Shqipëria

Dorela Porja Numri i Liçensës: 273 L81505026I

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II - Komuna e Parisit
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Dorela Porja Dorela Porja Komuna e Parisit
-, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso