Apartament - Me Qira - Tegu, Shqipëri

Apartament 1+1 me qira prane Teg!

1,100 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Mullet - Tegu, Shqipëri
ID: 530161009-483
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
100
Viti i Ndërtimit
2020
Apartament 1+1 per qira ne nje rezidence prane Teg! .Apartamenti ka nje siperfaqe totale 100 m2 dhe ndodhet ne katin e pare.
Organozihet ne sallon te bollshem bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, si dhe nje verande.
Apartamenti eshte i investuar ne detaje dhe mobiluar ne menyre bashkekohore.
Per me shume informacion na kontaktoni!

Karakteristikat

I Mobiluar
Kopësht
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Taulant Fetah Taulant Fetah Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Taulant Fetah Numri i Liçensës: 147

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 - Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Taulant Fetah Taulant Fetah Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso