Apartament - Me Qira - Tegu, Shqipëri

Apartament 1+1 me qira prane vilave ne TEG

200 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Tegu, Shqipëri
ID: 530411008-12
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
60
Viti i Ndërtimit
2019
Apartament 1+1 prane vilave ne TEG ne nje zone shume te qete.
Jepet i mobiluar si ne foto dhe ndodhet ne katin e pare te nje vile dy kateshe.
Eshte i pa banuar me pare.

Per me shume informacion telefononi.

Karakteristikat

I Mobiluar
Pamje të Jashtme
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Andrea Dhima Andrea Dhima Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Andrea Dhima

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Andrea Dhima Andrea Dhima Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso