Apartament - Me Qira - Stadiumi Qemal Stafa - Ambasador 3, Shqipëri

APARTAMENT LUKSOZ 1+1 PER QERA ,AMBASADOR 3

1,600 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rr.”Dervish Hima” - Prane stadiumit “Qemal Stafa”, - Stadiumi Qemal Stafa - Ambasador 3, Shqipëri
ID: 530261015-152
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
121

Kati :
Kati 10 +
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Benard Allmeta

Benard Allmeta

RE/MAX Infinity Home


DERGONI MESAZH

 
Benard Allmeta

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso