Apartament - Me Qira - Siri Kodra, Shqipëri

APARTAMENT ME QIRA 2+1+ PARKIM

600 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Siri Kodra - Kompleksi Kontakt - Siri Kodra, Shqipëri
ID: 530291010-344
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
92
Viti i Ndërtimit
2018

Kati :
Kati 5
Apartament me qira 2+1 i sapo mobiluar tek Kompleksi Kontakt , Siri Kodra.
Ndodhet ne nje pallat te ri ne katin e 5 banim.
Ne cmim ka te perfshire edhe nje post parkimi!

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Griselda Ferhati Griselda Ferhati Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Griselda Ferhati

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Griselda Ferhati Griselda Ferhati Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso