Apartament - Me Qira - Rruga e Kavajës, Shqipëri

APARTAMENT 1+1 ME QIRA TE DOLLARI

400 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530381001-19
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
86
Viti i Ndërtimit
2018

Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri me ashensor.Apartamenti eshte e tipologjise 1+1 i sapomobiluar, kuzhine te vecuar dhe te kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket dhe me orendite shtepiake.Gjithashtu dhoma e gjumit eshte totalisht e mobiluar.Ka nje arredim bashkekohor ,jepet i mobiluar si ne foto. Nuk perfshihet 15% ne cmim !

Karakteristikat

I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Rodi Mullai

Rodi Mullai

RE/MAX Living


DERGONI MESAZH

 
Rodi Mullai

RE/MAX Living

Bulevardi Zogu I
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso