Apartament - Me Qira - Rruga e Kavajës, Shqipëri

Apartament 2+1 prane Kompleksit Kontakt

500 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530291030-146
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
105
Viti i Ndërtimit
2010
Prane Kompleksit Kontakt jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 105 m2 .
Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi dhe tualet.
Apartamenti disponon dhe 1 post parkimi te perfshire ne cmim.

Per nje vizite ne prone ose per nje vizite ne prone kontaktoni !

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Sistem Survejimi
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Armando Xhaferaj Armando Xhaferaj Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Armando Xhaferaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Armando Xhaferaj Armando Xhaferaj Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso