Apartament - Me Qira - Rruga e Kavajës, Shqipëri

Super apartament 2+1 per qira tek Milo 2000!

450 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530171066-27
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Viti i Ndërtimit
2020

Karakteristikat

Ashensor
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Sistem Alarmi
Jug
Jug-Lindje
Jug-Perëndim
Lindje
Clothes Washer/Dryer
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Lori Myftaraj Lori Myftaraj Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Lori Myftaraj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Lori Myftaraj Lori Myftaraj Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso