Apartament - Me Qira - Rruga e Kavajës, Shqipëri

Super apartament 2+1 per qira tek Milo 2000.

450 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga e Kavajës, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530171059-74
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Viti i Ndërtimit
2020
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Sistem Alarmi
Jug
Jug-Lindje
Jug-Perëndim
Lindje
Clothes Washer/Dryer
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Sokol Gorreja Sokol Gorreja Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Sokol Gorreja

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Sokol Gorreja Sokol Gorreja Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso