Apartament - Me Qira - Rruga e Elbasanit, Shqipëri

APARTAMENT 2+1+2 PLUS PARKIM ME QIRA TE PARK GATE!

1,500 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga e Elbasanit - Rruga e Elbasanit, Shqipëri
ID: 530171024-320
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
120
Viti i Ndërtimit
2020

Kati :
Kati 10 +
Nr. i Tualeteve:
2
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Carpet
Dysheme me Parket
I Mobiluar
White Cabinets
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Parkimi
Veri-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Dishwasher
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Esmeralda Porja Esmeralda Porja Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Esmeralda Porja

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Esmeralda Porja Esmeralda Porja Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso