Apartament - Me Qira - Rruga e Durrësit, Shqipëri

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE RRUGA E DURRESIT!

350 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga e Durrësit, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530281019-16
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
109.30
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klesta Lalaj

Klesta Lalaj

RE/MAX Pro


DERGONI MESAZH

 
Klesta Lalaj

RE/MAX Pro

Rr Bardhok Biba
Pallati Trema

Qendër, Tiranë, Shqipëria
1001

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso