Apartament - Me Qira - Rruga e Dibrës - Selvia, Shqipëri

Apartament 3+1 per qira tek Selvia!

400 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Selvia - Rruga e Dibrës - Selvia, Shqipëri
ID: 530161019-436
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
100
Viti i Ndërtimit
1995
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 3+1 per qira tek Selvia. Apartamenti ndodhet ne nje objekt pa ashensor, ne katin e katert. Organizohet ne nje dhome ndenje , dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte bosh, i pa mobiluar vetem me pjesen e gatimit.
Eshte i pershtatshem edhe per zyra por me cmim tjeter.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Karakteristikat

Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ana Kadillari Office Manager Ana Kadillari Office Manager Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Ana Kadillari Office Manager

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 - Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Ana Kadillari Office Manager Ana Kadillari Office Manager Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso