Apartament - Me Qira - Rruga e Dibrës - Selvia, Shqipëri

Jepet me qira ambient zyrash ne qender te Tiranes!

 Çmim i Fiksuar
400 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Tafaj - Rruga e Dibrës - Selvia, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530371006-8
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
106.57
Sipërfaqe Neto (m²)
90
Viti i Ndërtimit
2015

Kati :
Kati 1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Ballkon
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Mario Guri

Mario Guri

RE/MAX Alpha


DERGONI MESAZH

 
Mario Guri

RE/MAX Alpha

Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso