Apartament - Me Qira - Rruga e Dibrës - Medreseja, Shqipëri

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TE CONCORD CENTER!

320 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Concord Center - 5 Maji - Rruga e Dibrës - Medreseja, Shqipëri
ID: 530291004-271
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
94

Kati :
Kati 5
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofrohet apartament 2+1 me qira, prane Medreses.
Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti ka nje siperfaqje 94m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.
Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone me kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ballkon
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Brunilda Qyra

DERGONI MESAZH

 
Brunilda Qyra

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso