Apartament - Me Qira - Rruga e Dibrës - Farmacia 10, Shqipëri

Apartament me qera1+1 tek Fakulteti i Mjekesise

40,000 ALL InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga e Dibrës - Farmacia 10, Shqipëri
ID: 530411001-340
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Viti i Ndërtimit
2012
Jepet apartament me qera 1+1 tek Rruga Dibres mbrapa Fakultetit te Mjekesise.
Apartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallati me ashensor.
Organizohet nga nje ambient ndenje dhe gatimi bashke nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Per me shume informacione na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elvis Rexha Elvis Rexha Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Elvis Rexha

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Elvis Rexha Elvis Rexha Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso