Apartament - Me Qira - Rezidenca Touch of the Sun, Shqipëri

Apartament 3+1+2 tualete + Post Parkimi per qira.

 Çmimi i Kërkuar
1,000 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Ibrahim Shalqizi - Rezidenca The Touch of Sun - Rezidenca Touch of the Sun, Shqipëri
Ndertim i Ri
Date Available: 30/09/2020
ID: 530161007-275
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
146
Sipërfaqe Neto (m²)
146
Hapësira Parkimi
1

Nr. i Kateve:
4
Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Garazh
Jug-Perëndim
Clothes Washer/Dryer
Dishwasher
Pranë Autostradës

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Feim Zhupani

DERGONI MESAZH

 
Feim Zhupani

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso