Apartament - Me Qira - Qendër, Shqipëri

APARTAMENT LUKSOZ PER QIRA 2+1+3 PARKIM NE QENDER

1,000 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Qemal Stafa - 9 kateshet - Qendër, Shqipëri
ID: 530221006-760
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
3
Sipërfaqja Totale (m2)
135
Sipërfaqe Neto (m²)
120
Viti i Ndërtimit
2015

Kati :
Kati 3
Japim per qira apartament 2+1+2 prane Prokurorise se Pergjithshme
Apartamenti ndodhet ne katin e trete banim, ne nje objekt te ri me ashensor
Sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe depo lavanderi
Arreduar mire dhe me stil
Ne cmim eshte i perfshire edhe nje post parkimi
Per me shume informacion kontaktoni konsulenten e prones

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Nurjeta Toska Nurjeta Toska Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

Nurjeta Toska

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Bllok Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Nurjeta Toska Nurjeta Toska Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Bllok

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso