Apartament - Me Qira - Qendër, Shqipëri

Apartament 2+1 per qira ne Qender!

1,000 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Qender - Qendër, Shqipëri
ID: 530161009-523
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
110
Viti i Ndërtimit
2010
Apartament 2+1 per qira ne Qender! Objekti ne te cilen ndodhet apartamenti eshte i ri me dy ashensore dhe administrim shume te mire.Organizohet ne dy dhoma gjumi dy tualete nje ballkon ambjenti gatimit me vete dhe ambjenti ndenjes.Mobilimi eshte totalisht i ri dhe cilesor.Kondicionimi eshte qendror.
Per me shume informacion na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Taulant Fetah Taulant Fetah Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Taulant Fetah Numri i Liçensës: 147

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 - Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Taulant Fetah Taulant Fetah Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso