Apartament - Me Qira - Porcelan - Oxhaku, Shqipëri

Qira - Apartament 1+1 tek Tower Bridge 4

 Çmimi i Kërkuar
350 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Imer Ndregjoni - Porcelan - Oxhaku, Shqipëri
ID: 530201001-626
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
61
Viti i Ndërtimit
2023

Kati :
Kati 3
Apartamenti eshte pjese e Kompleksit Tower Bridge 4.
Nje kompleks ndertuar se fundmi me cilesi te larte, pozicionuar prane Oxhakut/Shkolles Bashkuar.

Apartamenti pozicionohet ne kat te 3
Me siperfaqe 61 m2

Ka 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjie, nje tualet, nje ballkon.

Ofrohet bosh
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ani Xhaferraj Ani Xhaferraj Rruga Ibrahim Rugova,
përballë kompleksit Taiwan
-, Tiranë, Shqipëria

Ani Xhaferraj Numri i Liçensës: 8

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage - Rruga Ibrahim Rugova,
përballë kompleksit Taiwan
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Ani Xhaferraj Ani Xhaferraj Rruga Ibrahim Rugova,
përballë kompleksit Taiwan
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ibrahim Rugova,
përballë kompleksit Taiwan
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso