Apartament - Me Qira - Plazh, Shqipëri

Jepet me qera ap 2+1

500 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
13 plepa - plepa - Plepa - Plazh, Shqipëri
ID: 530511001-70
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
150
Viti i Ndërtimit
2010

Kati :
Kati 6
Aparamenti eshte i madh dhe i mobiluar shum mire me cdo gje te re.
Ka verande te madhe dhe pamje shum te bukur nga deti.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Pamje nga Deti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Aurora Bakaj Aurora Bakaj Rrota e Kuqe
Durrës, Durrës, Shqipëria

Aurora Bakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Aura Durrës Rrota e Kuqe
Durrës, Durrës, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Aurora Bakaj Aurora Bakaj Rrota e Kuqe
Durrës, Durrës, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Aura Durrës

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso