Apartament - Me Qira - Pazari i Ri, Shqipëri

JEPET ME QIRA GARSONIERE TE PAZARI I RI!

 Çmim i Fiksuar
200 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Hoxha Tahsin - Pazari i Ri - Pazari i Ri, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530291004-282
Nr. Total i Dhomave
1
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
65

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira garsoniere e mobiluar ne rrugen Hoxha Tahsin.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Zona jua ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
I Mobiluar
Lindje
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Brunilda Qyra

Brunilda Qyra

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Brunilda Qyra

RE/MAX Vizion II

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso