Apartament - Me Qira - Pazari i Ri, Shqipëri

Jepet me qira garsoniere, Pazari i Ri

650 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Pazari i Ri, Shqipëri
ID: 530481001-238
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
45
Viti i Ndërtimit
2005

Kati :
Kati 3
Në një nga zonat më të kërkuara, siç është zona e Pazarit të Ri, jepet me qira garsoniere.
Detaje të pronës:
Sipërfaqe totale - 45 m2
Sip neto 40 m2
Kati i tretë
E arreduar me një stil bashkëkohor.
E e pajisur me të gjitha elektroshtëpiaket e nevojshme.

Karakteristikat

Ashensor
Pamje të Jashtme
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ervin Demirxhiu Ervin Demirxhiu Rruga Shkëlqim Fusha,
Kodra e diellit
-, Tiranë, Shqipëria

Ervin Demirxhiu

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Perla - Rruga Shkëlqim Fusha,
Kodra e diellit
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Ervin Demirxhiu Ervin Demirxhiu Rruga Shkëlqim Fusha,
Kodra e diellit
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Shkëlqim Fusha,
Kodra e diellit
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Perla -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso