Apartament - Me Qira - Pazari i Ri - Rruga e Barrikadave, Shqipëri

JEPET SUPER APARTAMENT NE ZEMER TE TIRANES ME QIRA

1,200 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Barikadave - Pazari i Ri - Rruga e Barrikadave, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530221036-105
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
134
Viti i Ndërtimit
2019

Kati :
Kati 7

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
High Ceiling
I Mobiluar
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Parkimi
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Dishwasher
Pamje nga Mali
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Renis Haxhiaj Renis Haxhiaj Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

Renis Haxhiaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Bllok Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Renis Haxhiaj Renis Haxhiaj Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria

Rr Sami Frasheri,
perballe Juvenilja
Bllok, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Golden Bllok

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso