Apartament - Me Qira - Pazari i Ri - Rruga e Barrikadave, Shqipëri

Jepet me qera apartament 1+1 tek rruga Barikadave

30,000 ALL InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Pazari i Ri - Rruga e Barrikadave, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530411001-222
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
60
Viti i Ndërtimit
2000
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Pronari i Parë
Pamje të Jashtme
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
ERROR in AreaGuideController.UpcomingVOHListingFull()
Agjenti Menaxhues
Elvis Rexha Elvis Rexha Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Elvis Rexha

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Elvis Rexha Elvis Rexha Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso