Apartament - Me Qira - Pazari i Ri - ATSH, Shqipëri

Gazoniere me Qira prane ATSH

30,000 ALL InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rr.Tefta Tashko - Pazari i Ri - ATSH, Shqipëri
ID: 530381004-14
Nr. Total i Dhomave
1
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
45
Viti i Ndërtimit
2005

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Prane ATSHs jepet me qira nje gazoniere ne katin e 2 te nje pallati te ri.
Apartamenti eshte i mire organizuar dhe shume funksional.
Organizohet me nje korridore, nje sallon,tualet ,ballkon

Per cdo informacion shtese ne lidhje me apartamentin ose per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I/e Mobiluar Pjesërisht
Ballkon
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Erida Xhani Erida Xhani Bulevardi Zogu I
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

Erida Xhani

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Living Bulevardi Zogu I Bulevardi Zogu I
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Erida Xhani Erida Xhani Bulevardi Zogu I
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Living

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Living Bulevardi Zogu I

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso