Apartament - Me Qira - Myslym Shyri, Shqipëri

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE MYSLYM SHYR

350 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga "Myslym Shyri" - Myslym Shyri, Shqipëri
ID: 530221024-74
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
80

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues prane rruges kryeore te Myslym Shyrit.
Ka nje siperfaqe totale prej 80 m2.
Organizohet nga nje koridor,nje sallon i bashkangjitur me ambjentin e ngrenies dhe gatimit,
dy dhoma gjumi dhe 1 tualet. Mund te shfrytezohet edhe per zyre.

Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Manaxher Ekipi - Pegi Xhani Office Manager - RE/MAX Golden
Pegi Xhani Office Manager

Pegi Xhani Office Manager

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Pegi Xhani Office Manager

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso