Apartament - Me Qira - Myslym Shyri, Shqipëri

Apartament 2+1 me qira tek Myslym Shyri!

950 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Him Kolli - Myslym Shyri, Shqipëri
ID: 530161032-182
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
85
Sipërfaqe Neto (m²)
78
Viti i Ndërtimit
2010
Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar modern tek Myslym Shyri.
Eshte pjese e nje objekti 4 katesh tek Rruga Him Kolli.
Apartamenti eshte i investuar ne detaje me te gjitha facilitetet e nevojshme.
Organiozohet nga nje korridor hyres, dy dhoma gjumi dhe1 tualet.

Ne cmim nuk perfshihet tatimi prej 15 %.

Karakteristikat

I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Kejsa Kambo Kejsa Kambo Rruga Ismail Qemali,
pranë Liceut artistik
-, Tiranë, Shqipëria

Kejsa Kambo

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 - Rruga Ismail Qemali,
pranë Liceut artistik
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Kejsa Kambo Kejsa Kambo Rruga Ismail Qemali,
pranë Liceut artistik
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ismail Qemali,
pranë Liceut artistik
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso