Apartament - Me Qira - Myslym Shyri, Shqipëri

Apartament me qira 2+1 te Rruga Myslym Shyri

1,150 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Myslym Shyri, Shqipëri
ID: 530291002-544
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
135
Viti/Muaji qe është ndërtuar
2008/06
Jepet me qira apartament 2+1 te  Myslym Shyri,  Rruga Islam Alla.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati me ashensor.
Ka nje siperfaqe 135m2.
Organizohet ne sallon ndenje te bollshem, 2 dhoma gjumi, 1 tualet.
Ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore.
Per me shume detaje me kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Jana Kacidhe Jana Kacidhe Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Jana Kacidhe

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Jana Kacidhe Jana Kacidhe Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso