Apartament - Me Qira - Myslym Shyri - Shallvaret, Shqipëri

Apartament me qira 1+1 Shalllvaret!

 Çmim i Fiksuar
400 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Shallvaret - Shallvaret - Myslym Shyri - Shallvaret, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530181047-85
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
50
Viti i Ndërtimit
2004

Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Robert Bamova

DERGONI MESAZH

 
Robert Bamova

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso