Apartament - Me Qira - Myslym Shyri - Shallvaret, Shqipëri

Apartament 2+1 me qira tek Shallvaret !

380 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Myslym Shyri - Shallvaret, Shqipëri
ID: 530181030-133
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
76
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet Apartament me qira 2+1 tek Shallvaret.
Apartamenti ka nje hapsire prej 76 m2 dhe dhe eshte totalisht i mobiluar.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues.
Zona eshte nje nder me te preferuar per banim per shkak se ndodhet vetem nje minute larg nga Qendra dhe nga Blloku.

Karakteristikat

I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dorentina Krraba

DERGONI MESAZH

 
Dorentina Krraba

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso