Apartament - Me Qira - Myslym Shyri - Drejtoria e Policisë, Shqipëri

Ambient per qira 1+1 tek Shallvaret!

400 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Shallvaret - Shallvaret - Myslym Shyri - Drejtoria e Policisë, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530181047-58
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
50

Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament 1+1 tek Shallvaret . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte i rinovuar totalisht, mobilimi eshte luksoz, elektroshtepiaket jane te reja te pa perdoruara me pare. Zona te ofron te gjitha lehtesirat per te krijuar nje jetese te qete dhe komode. Cmimi nuk perfshin tatimin prej 15 %

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Robert Bamova

DERGONI MESAZH

 
Robert Bamova

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso