Apartament - Me Qira - Liqeni i Thatë, Shqipëri

APARTAMENT 2+1 PER QIRA

350 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
RRUGA E ULLISHTES - Liqeni i Thatë, Shqipëri
ID: 530151025-43
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
103
Sipërfaqe Neto (m²)
92

Kati :
Kati 3
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Veri-Lindje
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Arta Reka

Arta Reka

RE/MAX Infinity


DERGONI MESAZH

 
Arta Reka

RE/MAX Infinity

Rruga Luigj Gurakuqi
Prane Ushtarit te Panjohur

Qendër, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso