Apartament - Me Qira - Liqeni i Thatë, Shqipëri

Apartament 2+1+ 1 post parkimi për qira !

 Çmim i Fiksuar
1,100 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Liqeni i Thatë - Liqeni i Thatë - Liqeni i Thatë, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530201043-16
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
90
Sipërfaqe Neto (m²)
81
Viti i Ndërtimit
2022
Tarifa e mirëmbajtjes
40 €  Qera Mujore

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Garazh
Kopësht
Pamje nga Deti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eno Gjoka Eno Gjoka Rruga Ibrahim Rugova,
përballë kompleksit Taiwan
-, Tiranë, Shqipëria

Eno Gjoka

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage - Rruga Ibrahim Rugova,
përballë kompleksit Taiwan
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Eno Gjoka Eno Gjoka Rruga Ibrahim Rugova,
përballë kompleksit Taiwan
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ibrahim Rugova,
përballë kompleksit Taiwan
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso