Apartament - Me Qira - Liqeni i Thatë, Shqipëri

Apartament 2+1+2 me garazh tek Liqeni I Thate 490E

 Çmim i Fiksuar
490 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
liqeni i thate - fitnes first tirana - Liqeni i Thatë, Shqipëri
I Ri në Treg
Date Available: 12/01/2021
ID: 530181059-16
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
111
Viti i Ndërtimit
2010
Hapësira Parkimi
1

Nr. i Kateve:
5
Kati :
Kati 4
Nr. i Tualeteve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Garazh
Parkimi
Pishinë

Burimi kryesorë i Energjisë

Alternative
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elison Elmazaj

DERGONI MESAZH

 
Elison Elmazaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso