Apartament - Me Qira - Liqeni i Thatë, Shqipëri

Apartament 1+1 per Qira te Liqeni i Thate te Kompleksi Fz!

390 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Hamdi Sina - Liqeni i Thate - Liqeni i Thatë, Shqipëri
ID: 530181004-538
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
77
Viti i Ndërtimit
2017

Kati :
Kati 4
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet Apartament 1+1 per Qira te Liqeni i Thate te kompleksi FZ, Apartamenti eshte pjese e kompleksit Fz, nje nder ndertimeve me cilesore ne zonen e liqenit te thate qe karakterizohet nga ajri i paster edhe qetesia. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 77 m2, kat edhe planimetri optimale. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
I Mobiluar
Ballkon
Kopësht
Pamje të Jashtme
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Egli Alimerkaj Egli Alimerkaj Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

Egli Alimerkaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 - Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Egli Alimerkaj Egli Alimerkaj Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso