Apartament - Me Qira - Liqeni i Thatë, Shqipëri

Super apartament 2+1+2 per qira te Kompleksi Fz!

 Çmim i Fiksuar
500 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Hamdi Sina - kompleksi FZ - Liqeni i Thatë, Shqipëri
ID: 530181004-624
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
93
Viti i Ndërtimit
2017

Kati :
Kati 4

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Kopësht
Pamje të Jashtme
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Dishwasher
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Egli Alimerkaj Egli Alimerkaj Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Egli Alimerkaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 Tiranë Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Egli Alimerkaj Egli Alimerkaj Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Rruga e Elbasanit,
Pranë Ambasadës Amerikane
Tiranë, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 Tiranë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso