Apartament - Me Qira - Liqeni i Thatë, Shqipëri

Jepet me qira 1+1 tek Liqeni i Thate !

320 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Liqeni i Thatë, Shqipëri
ID: 530261003-189
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
60
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira 1+1 tek Liqeni i Thate prane Bar "Liqeni". Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe ka siperfaqe rreth 60 m2. Organizohet si 1+1 me 1 tualet dhe ballkon. Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim. Ofrohet totalisht i mobiluar si ne foto.

Per me shume informacione apo nje vizite ne prone ju ftojme te na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Klaudio Dervishi

Klaudio Dervishi

RE/MAX Infinity Home


DERGONI MESAZH

 
Klaudio Dervishi

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso