Apartament - Me Qira - Laprakë, Shqipëri

APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE KUPOLA NE LAPRAKE

270 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Pandi Dardha - Laprakë, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530191011-1118
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
65
Viti i Ndërtimit
2015
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Sistem Survejimi
I Mobiluar
Ballkon
Lindje
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Silvana Barci Silvana Barci Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Silvana Barci

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus - Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Silvana Barci Silvana Barci Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso