Apartament - Me Qira - Kopshti Zoologjik, Shqipëri

Jepet me qera Penthouse te Kopshti Zoologjik

 Çmimi i Kërkuar
1,000 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Kopshti Zoologjik - Kopshti Zoologjik - Kopshti Zoologjik, Shqipëri
DHËNË ME QERA
I Ri në Treg
ID: 530421002-754
Nr. Total i Dhomave
5
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
3
Sipërfaqja Totale (m2)
180
Viti i Ndërtimit
2010

Nr. i Kateve:
4
Kati :
Kati 4
Nr. i Tualeteve:
3

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Pronari i Parë
Dark Countertops
Dysheme me Parket
French Doors
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Skylight
Stone Countertops
Vaulted Ceiling
White Cabinets
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug
Jug-Lindje
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Dishwasher
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Dejvi Hoxholli Dejvi Hoxholli Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria

Dejvi Hoxholli

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Empire Zogu i Zi Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Dejvi Hoxholli Dejvi Hoxholli Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria

Sheshi "Karl Topia", Zogu i zi
prane Bar Trinity
Zogu i Zi, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Empire Zogu i Zi

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso