Apartament - Me Qira - Komuna e Parisit, Shqipëri

APARTAMENT 1+1 ME QIRA TE KOMUNA E PARISIT

400 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Robert Zhvarc - Komune e Parisit - Komuna e Parisit, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530291018-28
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
70

Kati :
Kati 3
Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Parkimi
Lindje
Veri-Lindje
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Marjeta Gjoka

Marjeta Gjoka

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Marjeta Gjoka

RE/MAX Vizion II

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso