Apartament - Me Qira - Komuna e Parisit, Shqipëri

APARTAMENT1+1 ME QIRA TEK RR. MARGARITA TUTULANI !

 Çmim i Fiksuar
450 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rr. Margarita Tutulani - Komuna e Parisit, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530291018-265
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
70
Viti i Ndërtimit
2001

Kati :
Kati 6
Nr. i Tualeteve:
1

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Veri-Lindje
Veri-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Jeta Gjoka Jeta Gjoka Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Jeta Gjoka

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Jeta Gjoka Jeta Gjoka Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso