Apartament - Me Qira - Komuna e Parisit, Shqipëri

Ofrohet Apartament me Qira "Komuna e Parisit"

400 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Merdar Shtylla - Komuna e Parisit - Komuna e Parisit, Shqipëri
I Ri në Treg
Date Available: 23/10/2020
ID: 530361001-146
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
135

Kati :
Kati 6
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Silvana Elezi

Silvana Elezi

RE/MAX Victoriam


DERGONI MESAZH

 
Silvana Elezi

RE/MAX Victoriam

Aleksandri i Madh, pallati Y&S, hyrja 1
Tiranë, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso