Apartament - Me Qira - Komuna e Parisit - Kompleksi Dinamo, Shqipëri

Apartament 2+1+2 me Qira tek Komuna e Parisit

450 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Skender Luarasi - Komuna e Parisit - Kompleksi Dinamo, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530291016-21
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
125

Kati :
Kati 10 +
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Kopësht
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Marsel Nazeraj

Marsel Nazeraj

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Marsel Nazeraj

RE/MAX Vizion II

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso