Apartament - Me Qira - Komuna e Parisit - Kompleksi Dinamo, Shqipëri

Apartament 2+1 te Komuna Parisit

450 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Komuna e Parisit - Kompleksi Dinamo, Shqipëri
ID: 530411002-99
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
85
Viti i Ndërtimit
2000
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I Mobiluar
White Cabinets
Ballkon
Kopësht
Pamje të Jashtme
Sistem Alarmi
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Anxhela Musaj Anxhela Musaj Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Anxhela Musaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Anxhela Musaj Anxhela Musaj Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso