Apartament - Me Qira - Komuna e Parisit - Eleonora, Shqipëri

Apartament me qira 3+1+2 te prane Kristal Center

 Çmim i Fiksuar
700 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rrapo Hekali - Komuna e Parisit - Eleonora, Shqipëri
ID: 530291027-774
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
157
Viti i Ndërtimit
2012

Kati :
Kati 5

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Ballkon
Parkimi
Pishinë
Veri-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Pamje nga Mali
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Anxhela Asllanaj Anxhela Asllanaj Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Anxhela Asllanaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Anxhela Asllanaj Anxhela Asllanaj Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso