Apartament - Me Qira - Komuna e Parisit - Eleonora, Shqipëri

APARTAMENT PER QIRA 2+1 TEK ELEONORA

270 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Eleonora - Komuna e Parisit - Eleonora, Shqipëri
ID: 530191029-132
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
90
Viti i Ndërtimit
2010
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Pranvera Shkurta Pranvera Shkurta Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Pranvera Shkurta

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus - Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Pranvera Shkurta Pranvera Shkurta Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso