Apartament - Me Qira - Kompleksi Delijorgji, Shqipëri

APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK KOMPLEKSI DELIJORGJI

400 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Kavajes - Kompleksi Delijorgji, Shqipëri
ID: 530191031-282
Nr. Total i Dhomave
2
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
65
Sipërfaqe Neto (m²)
62
Viti i Ndërtimit
2017

Nr. i Kateve:
8
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
E Rinovuar
Me Hipotekë
Carpet
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Sistem Alarmi
Jug-Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bani Dushku Bani Dushku Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

Bani Dushku

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus - Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Bani Dushku Bani Dushku Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Infinity Plus -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso