Apartament - Me Qira - Kompleksi Delijorgji, Shqipëri

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1

500 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Kompleksi Delijorgji, Shqipëri
Date Available: 09/10/2020
ID: 530291007-447
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
115

Kati :
Kati 6
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira apartament me organizim 2+1.
Ndodhet ne pallat te ri tek Kompleksi Delijorgji,
Organizohet ne sonxhorno ,2 dhoma gjumi,1 garderobe, 2 tualete, verande.
Per me teper detaje kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
I Mobiluar
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elona Dushku

Elona Dushku

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Elona Dushku

RE/MAX Vizion II

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso