Apartament - Me Qira - Kompleksi Delijorgji, Shqipëri

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA +POST

800 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Kompleksi Delijorgji, Shqipëri
ID: 530291007-1287
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
74
Viti i Ndërtimit
2023
Jepet apartament 1+1 me qira tek Kompleksi Delijorgji .
I sapo mobiluar dhe i pabanuar me pare .
Organizuar ne sallon ndenje+kend gatimi, nje dhome gjumi,nje tualet .
Post parkimi i perfshire ne cmim.

Per me teper detaje me kontakto!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Kopësht
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elona Dushku Elona Dushku Komuna e Parisit
-, Tiranë, Shqipëria

Elona Dushku Numri i Liçensës: 246 L82321002P

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II - Komuna e Parisit
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Elona Dushku Elona Dushku Komuna e Parisit
-, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso