Apartament - Me Qira - Kompleksi Delijorgji, Shqipëri

Garsoniere me qera prane Kompleksit Delijorgji!

300 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Kompleksi Delijorgji, Shqipëri
REZERVUAR
ID: 530171058-41
Nr. i Dhomave të Gjumit
1
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
50
Viti i Ndërtimit
2014
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Xhesi Kurteshi Xhesi Kurteshi Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Xhesi Kurteshi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Xhesi Kurteshi Xhesi Kurteshi Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso